• TEL : 000.000.00.00

websitetasarimi.org

WEB SİTE TASARIMI

Web Site Tasarımı, web site tasarımı öyle oldu bittiyle olabilecek bir iş değildir. Web site tasarımı yapılırken uygulanması gereken şartları yerine getirmek gerek. Şart dediğimizde gerekli olan bilgi ve proje, ilk önce web sitesinin hangi amaçlı yapılıyor oluşu, hangi sektöre hizmet edeceği, şahıs yada şirkete yapılacak bir web sitesi olacak ise yukarda saydığım bir kaç etken ve nedenler göz önünde bulundurulup ondan sonra WEB SİTE dizaynı yapılmalıdır. Web Site Tasarımı yapılırken dikkat edilmesi gereken nedenler arasında web site'sine giren bir müşterinin site içerisinde aradığını erken bulmalı, yeni ziyaretçi tanımadığı bilmediği site içerisinde fazla kalmaz özellikle aradığı ürünü veya hizmeti bulamadığı zaman bir an önce çıkış yaparak başka web siteler üzerinde arama yapmaya başlayacaktır. Müşterinin web site içerisinde kalması aradığını bulması için kolay arayüzlü tema ve geçişler arasında uğraştırmayan sayfalar olmalı. Diğer taraftan da web site tasarımı yaparken web site açılma hızı dikkate alınmalı, her önüne gelen resim ve kodları sayfamıza atmamalıyız. Web site'mizin içini resim, kayan yazı yada flash gibi vb kodlarla doldurmak doğru değildir. Resim, flash yada gereksiz kodlar sitemize kar yerine zarar getirebilmektedir.

UCUZ WEB SİTE TASARIMI

Ucuz web site tasarımı , websitetasarimi.org ailesi müşteri talep ve isteklerine kulak verip müşteri istek ve taleplerini karşılamak için her bütçeye uygun web site tasarım hizmeti vermektedir. Webtasarimi.org ailesi olarak fiyatı düşük , fiyatı orta ve fiyatı yüksek web site hizmeti olarak 3 ayrı fiyat seçeneği ile her müşteri portföyüne hizmet etmekteyiz. Ayrıca müşterilerimize kolay ödeme imkanlarıda sağlıyoruz.

 

WEB SİTE TASARIM FİYATI

Web site tasarımı fiyatı, Web site tasarımı fiyatı web sitenin sayfa boyutu ve özelliğine göre %50 oranında fiyat değişikliği gösterir. Web site fiyatı kişinin veya firmanın istek ve talepleri doğrultusunda değişkenlik göstermektedir. Örnek verecek olursak, 5 sayfa fiyatı ile 100 sayfa fiyatı farklı, 10 resim ile 50 resim arası fiyatı farklı, html, php, asp ve htm gibi uzantılar doğrultusunda oluşturulan web site tasarım fiyatı ayrı, e ticaret ve yönetim panalli site, ( telefon , tablet , bilgisayar ) üzerinden kullanıcı kendi resim ve yazılarını ekleyebilme özellikte olan web site tasarımı ayrı ayrı fiyat farklılığı göstermekedir.

 

http://websitetasarimi.org

.